| OUT OF STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB DC Classic Batman USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
1TB Kingston Technology XS2000 USB3.2 External Solid State Drive
| IN STOCK |
64GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB SanDisk Cruzer Glide USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Ron Weasley USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 750 Ultra-fast USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto DUAL FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
64GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
256GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 Also backwards compatible with USB2.0 systems |
| FEATURES | Sandblasted fingerprint-proof surface With clip to hold USB cap in place |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| COLOUR | Blue |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, XP, Vista, 7, 8 Mac 10.x or above |
| DIMENSIONS | 53.8mm x 17.2mm x 8.6mm |
| WEIGHT | 7g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |