LVSun High-Capacity Business Power Bank 8000mAh With Main Charger
| IN STOCK |
4000mAh Game of Thrones Lannister Power Bank
| IN STOCK |
Silicon Power GP15 Power Bank 10,000mAh Black 2x USB Ports, USB Type-C
| IN STOCK |
PQI i-Power 105 Portable Battery Power Bank for iPhone 4 (1050mAh)
| IN STOCK |
4000mAh Minions Jail Time Dave Power Bank
| IN STOCK |
NGS QUIZ 10 10000mAh/22,5W Power Bank USBC + USBA
| IN STOCK |
4000mAh Vespa Aquamarina Power Bank
| IN STOCK |
LVSun 3800mAh Power Bank for Smartphones and Small Tablets 2.0A Output Grey Edition
| IN STOCK |
4000mAh Game of Thrones Throne Power Bank
| IN STOCK |
NGS Twix 10 10,000mAh Power Bank USBC+USB A
| IN STOCK |
NGS Twix 30, 30,000mAh Power Bank 2x USBC+USB A
| IN STOCK |
2600mAh Marvel Iron Man Power Bank
| IN STOCK |
NGS QUIZ 20 20000mAh/22,5W Power Bank USBC + USBA
| IN STOCK |
Silicon Power QS28 20,000mAh with LCD Power Bank : 2x USB A Out, 1x Micro USB + 1x USB C In/out, Li-Polymer, QC3.0 & PD fast charging, Black
| IN STOCK |
NGS Twix 20, 20,000mAh Power Bank 2x USBC+USB A
| IN STOCK |
| BATTERY CAPACITY | 2000mAh |
| BATTERY TYPE | Lithium ion cylindrical |
| INPUT | 5V/0.5A via USB |
| OUTPUTS | USB port |
| OUTPUT VOLTAGE | 5V/1A |
| LED INDICATOR | Yes |
| ADAPTERS/TIPS INCLUDED | micro USB cable |
| WEIGHT | 72g |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |