16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Apricorn USB3.2 Type-C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
1TB Kingston Technology XS2000 USB3.2 External Solid State Drive
| IN STOCK |
16GB Ron Weasley USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive Encryption Support Black
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Deep Blue - USB3.0
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler USB3.0 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto DUAL FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
128GB Transcend JetFlash 710S Silver Metallic USB3.1 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars Han Solo USB Drive
| IN STOCK |
16GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Bookmark design Laser etched Big Ben image |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 20MB/sec Write speed up to 10MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP Mac OS 10.x and later Linux 2.4 and later |
| DIMENSIONS | 34.7mm x 12.3mm x 8.6mm |
| WEIGHT | 15g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |