| OUT OF STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |

| IN STOCK |
32GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
16GB DC Classic Batman USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Drogon USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB PQI U603V USB3.0 Ultra-small Flash Drive Red Edition
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Apricorn SecureKey 3NXC USB Type C Flash Drive
| IN STOCK |
4GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Ultra-small Attaches easily to keyring |
| TRANSFER RATES | Up to 480Mbps (USB2.0 speed) |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 8 Windows 7 Windows Vista windows XP Mac OS X 10.6 or later Linux 2.6 or later |
| DIMENSIONS | 39mm x 12.35mm x 4.55mm |
| WEIGHT | >15g |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |