| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler 70 USB-C Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Data Traveler Exodia M USB Type A Flash Drive - Black, Blue
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Rey USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Captain America USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Drogon USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Thor USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB SanDisk Ultra Flair Flash USB3.0 Flash Drive - Black,Silver
| IN STOCK |
256GB SanDisk Cruzer Ultra USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler Exodia M USB3.2 Type-A Flash Drive - Black, Turquoise
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Aluminium casing Apple style design |
| TRANSFER RATES | USB2.0 transfer rates; up to 480Mbps |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 7, Vista, XP, 2000 Mac OS 9.0 or later Linux Kernel 2.4 or later |
| DIMENSIONS | 34mm x 16mm x 8.5mm |
| WEIGHT | 5g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |