| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Verbatim PinStripe USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Verbatim Store N Go USB2.0 Type A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Drogon USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
16GB Kingston Ironkey Keypad 200 AES-256 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
Star Wars Darth Vader Gift Box - Bluetooth Speaker, 16GB USB, Headphones and USB cable
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler Exodia M USB Type-A 3.2 Gen 1 Flash Drive Black Blue (Pack of 2x 64GB)
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler microDuo 3C USB-A + USB-C Interfaces USB3.0
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Dual Channel high speed data transfer |
| TRANSFER RATES | Up to 35MB/sec (read) and 30MB/sec (write) |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | Lanyard included |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Any Windows or Mac operating system with support for Plug and Play USB |
| DIMENSIONS | 68mm x 17mm x 6mm |
| WEIGHT | 12g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |