| 92 IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Intel Core i7-12700 2.1GHz 12 Cores LGA 1700 OEM/Tray Processor
| IN STOCK |
Intel Celeron G5905 3.5GHz 2 Core LGA1200 Desktop Processor OEM/Tray
| IN STOCK |
Intel Core i3-13100F 3.4GHz 4 Core LGA1700 OEM/Tray Processor
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 8500G 3.5 GHz 6-Core Socket AM5 16MB L3 Cache Desktop CPU Processor
| IN STOCK |
Intel Core i7-12700F 4.9GHz Alder Lake CPU LGA1700 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 5600X 3.7GHz 6 Core L3 Desktop Processor, OEM/Tray Version
| IN STOCK |
Intel Core i5-12600K 12th Gen Alder Lake 10-Core 3.7 GHz (4.9 Turbo) LGA 1700 Desktop Processor
| IN STOCK |
Intel Core i5-12500 Alder Lake CPU LGA 1700 3.0 GHz 6-Core 18MB Cache Desktop Processor
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 5600 AM4 3.5GHz 32MB Desktop Processor (Tray Version)
| IN STOCK |
AMD Ryzen 9 5950X 3.4GHz 64MB L3 AM4 CPU Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i3-12100 Alder Lake CPU LGA 1700 3.3 GHz Quad-Core 60W 12MB Cache Desktop Processor
| IN STOCK |
Intel Pentium Gold G6400 Comet Lake 4GHz 4MB CPU Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i5-10400 2.9GHz 6 Core LGA1200 Desktop Processor OEM/Tray
| IN STOCK |
AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz (5GHz) 8-Core L3 AM5 Desktop Processor OEM/Tray Version
| IN STOCK |
Intel Core i9-12900KF 3.2 GHz 16-Core LGA1700 Desktop Processor
| IN STOCK |
| SERIES | Intel Core Ultra 5 |
| SERIES | Intel Core Ultra 5 |
| CPU SOCKET | LGA 1851 (Socket V1) |
| CPU SOCKET | LGA 1851 (Socket V1) |
| NUMBER OF CORES | 18 |
| NUMBER OF CORES | 18 |
| OPERATING FREQUENCY | 5.3 GHz |
| OPERATING FREQUENCY | 5.3 GHz |
| BOOST FREQUENCY | 5.3 GHz |
| BOOST FREQUENCY | 5.3 GHz |
| CORE NAME | Arrow Lake |
| CORE NAME | Arrow Lake |
| NUMBER OF THREADS | 18 |
| NUMBER OF THREADS | 18 |
| CACHE | 30 MB |
| CACHE | 30 MB |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | Intel® Graphics |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | Intel® Graphics |
| INTEGRATED GRAPHICS SPEED | 300 MHz |
| INTEGRATED GRAPHICS SPEED | 300 MHz |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR5-SDRAM |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR5-SDRAM |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 24 |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 24 |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 256 GB |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 256 GB |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 4.0, 5.0 |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 4.0, 5.0 |