| 7 IN STOCK |
|
Ships in 6 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate X - CPU IHS Heatsink Removal Tool for Skylake X and Kaby Lake X CPUs
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate 2 - CPU IHS Heatsink Removal Tool
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1851, LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Socket AM4, Socket AM5 |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1851, LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Socket AM4, Socket AM5 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2200 RPM |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2200 RPM |
| AIR FLOW | 89.5 cfm |
| AIR FLOW | 89.5 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 35.3 dB |
| MAX NOISE LEVEL | 35.3 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Plastic |
| HEATSINK MATERIALS | Plastic |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 12 cm |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 12 cm |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Air cooler |
| TYPE | Air cooler |
| WEIGHT | 600 g |
| WEIGHT | 600 g |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |