| 100+ IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Transcend Extra Slim Portable DVD Writer 8XDVDS Black
| IN STOCK |
LG External Ultra Portable Slim DVD-RW GP57ES40 - Black, Silver
| IN STOCK |
HP DVD-ROM Optical Disc Internal Drive
| IN STOCK |
Verbatim External Slimline CD/DVD, DVD-RW - 98938 - Black
| IN STOCK |
ASUS Internal Ultra Slim DVD-RW 90DD027X-B10000 - Black
| IN STOCK |
Asus Slim External Drive - DVD-RW - SDRW-08U7M-U 8X - Black
| IN STOCK |
Asus External USB Storage DVDRW 8X - SDRW-08D2S-U - Black
| IN STOCK |
| MEDIA SUPPORTED | CD-DA, CD-R, CD-ROM, CD-RW, DVD+R, DVD+R DL, DVD-R, DVD-R DL, DVD-RAM, DVD-ROM, DVD-RW |
| OPTICAL DRIVE TYPE | DVD Super Multi DL |
| LOAD TYPE | Front |
| OPTICAL DISC DIAMETER | 80,120 mm |
| INTERFACE | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| COLOR | Black |
| SOFTWARE INCLUDED | Ashampoo Burning Studio |
| READ/WRITE SPEEDS | 24x |
| DIMENSIONS | 142 mm |
| WEIGHT | 250 g |
| COMPATIBILITY | Yes |