| 2 IN STOCK |
|
Ships in 9 days Shipping to United Kingdom only £ 12.99! |
AsRock Phantom Gaming FHD 1920 x 1080 pixels Curved Monitor - 27in
| IN STOCK |
G.Skill WigiDash 7-inch Touch Screen PC Command Panel, USB Powered
| IN STOCK |
ViewSonic TD1655 15.6" Touchscreen 1920 x 1080 Full HD Computer Monitor
| IN STOCK |
| SCREEN SIZE | 62.2 cm (24.5") |
| RESOLUTION | 1920 x 1080 pixels |
| DISPLAY TYPE | Fast IPS |
| REFRESH RATE | 310 Hz |
| VIEWING ANGLE | 178° |
| DISPLAY COLORS | 16.7 million colours |
| BRIGHTNESS | 400 cd/m² |
| CONTRAST RATIO | Flat |
| RESPONSE TIME | 1 ms |
| ASPECT RATIO | 16:9 |
| INPUT CONNECTORS | 2 |
| COLOR | Black, Grey |
| DIMENSIONS | 560.1 mm |
| PACKAGE CONTENTS | AC, HDMI, DisplayPort, USB |
| BACKLIGHT TYPE | LED |
| WALL MOUNTABLE | Yes |