| OUT OF STOCK |
Logitech K845 Mechanical Illuminated USB Wired Keyboard - Aluminum, Black
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Desktop Multimedia Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard - Spanish Layout - Black
| IN STOCK |
Adesso 150 Tru-Form 3-Color Illuminated Ergonomic Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K780 Multi-device Wireless Bluetooth Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 630UB USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Logitech K270 Wireless Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
Adesso USB PS2 QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Corsair K100 RGB USB QWERTZ Keyboard - Dutch Layout
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech Wireless Keyboard K270 - UK Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Keyboard Silver Storm Washable Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso Easy Touch 618 Numeric Universal USB Keypad - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless |
| LOCALIZATION | UK English |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Home |
| NORMAL KEYS | 104 |
| BACKLIGHT | No |
| KEY SWITCH TYPE | Membrane |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| DIMENSIONS | 450 x 167 x 21.4 mm |
| WEIGHT | 907.1 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |