| 2 IN STOCK |
|
Ships in 12 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate 2 - CPU IHS Heatsink Removal Tool
| IN STOCK |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Delid Die Mate for Ryzen 7000/8X00G CPUs
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate X - CPU IHS Heatsink Removal Tool for Skylake X and Kaby Lake X CPUs
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), Socket AM2, Socket AM3, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2200 RPM |
| AIR FLOW | 68.9 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 9 dB |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 12 cm |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Cooler |
| DIMENSIONS | 128 mm |
| WEIGHT | 632 g |
| COLOR | Black, Stainless steel, White |