| 1 IN STOCK |
|
Ships in 10 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Delid Die Mate for Ryzen 7000/8X00G CPUs
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
Alpenföhn Ben Nevis 120MM Processor Cooler - White
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 2066, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1366 (Socket B), LGA 2011 (Socket R), LGA 775 (Socket T), Socket AM2, Socket AM3, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2200 RPM |
| AIR FLOW | 73.969 cfm |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 12 cm |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Cooler |
| DIMENSIONS | 140 mm |
| WEIGHT | 700 g |
| COLOR | Grey |