| 4 IN STOCK |
|
Ships in 10 days Shipping to United Kingdom only £ 3.99! |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua CPU Cooler NH-D15 S2011/1156/1155/1150/AM2/2+/3/3+/FM1/2/2+ 140mm 12V Retail
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
Enermax AXE 140MM Silent Edition Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2000 RPM |
| AIR FLOW | 51.32 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 33.5 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Polybutylene terephthalate (PBT), Thermoplastic polyester (PBT) |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 12 cm |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Air cooler |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| WEIGHT | 152 g |
| COLOR | Black |