| 10 IN STOCK |
|
Ships in 6 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
32GB KingSpec MiFee Wireless Portable SSD and Hotspot for PC, iPhone and Android
| IN STOCK |
2TB Kingston Technology FURY Renegade M.2 PCI Express 4.0 Solid State Drive
| IN STOCK |
2TB Seagate One Touch USB 3.2 External SSD Black
| IN STOCK |
500GB AData SC740 External SSD USB3.2 Gen2 Black/Blue Shock and Drop Proof
| IN STOCK |
2TB AData SE880 External Solid State Drive Titanium Gray
| IN STOCK |
500GB Kingston XS2000 USB3.2 External Solid State Drive - Black, Silver
| IN STOCK |
1TB AData SE880 External Solid State Drive Titanium Gray
| IN STOCK |
500GB AXIOM USB-C 3.1 Gen2 External SSD
| IN STOCK |
1TB Transcend ESD420 Portable Magnetic SSD USB 20Gbps Type-C Magsafe (Champagne Gold)
| IN STOCK |
1TB Kingston Technology FURY Renegade M.2 PCI Express 4.0 Solid State Drive w/ Heatsink
| IN STOCK |
2TB Transcend ESD360C Portable SSD USB Type-A/Type-C Gray
| IN STOCK |
1TB Transcend ESD300 Portable SSD USB Type-C Pink
| IN STOCK |
4TB Kingston Technology FURY Renegade M.2 PCI Express 4.0 Solid State Drive
| IN STOCK |
2TB Transcend ESD420 Portable Magnetic SSD USB 20Gbps Type-C Magsafe (Champagne Gold)
| IN STOCK |
512GB Apricorn Aegis Padlock Fortress External Solid State Drive - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 512 GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-C |
| DATA TRANSFER RATES | 1000 MB/s |
| DIMENSIONS | 32.5 mm |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Yes |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 70 °C |
| ACCESSORIES INCLUDED | USB Type-C to USB Type-C |
| COLOUR | Red |