| 100 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II AMD Socket AM4 ATX DDR4 Motherboard
| IN STOCK |
Asus Prime H610M-K D4 Intel LGA 1700 Micro ATX DDR4 Motherboard
| IN STOCK |
Gigabyte AMD B550M AORUS ELITE Socket AM4 Micro ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
Gigabyte AMD B550I Aorus Pro AX AM4 Mini ITX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
MSI PRO Z790-P WIFI Intel LGA 1700 ATX DDR5 Motherboard
| IN STOCK |
MSI AMD A520M Pro AM4 Micro ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
MSI MAG Tomahawk AMD B650 Socket AM5 ATX DDR5 Motherboard
| IN STOCK |
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING AMD B550 AM4 ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
Asrock Z790 PG Lightning Intel Z790 LGA 1700 ATX DDR5-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
Asrock B550 Pro4 AMD AM4 ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
MSI AMD B550M PRO-VDH WIFI Socket AM4 Micro ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
Asrock Phantom Gaming AMD X870 Nova AM5 ATX DDR5 Motherboard
| IN STOCK |
ASUS TUF GAMING B550M PLUS AMD B550 Socket AM4 Micro ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
Asrock B760M Steel Legend LGA1700 Micro ATX DDR5 Motherboard
| IN STOCK |
ASUS PRIME B550M-K AMD B550 Socket AM4 Micro ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
| FORM FACTOR | ATX |
| FORM FACTOR | ATX |
| SOCKET TYPE | Socket AM5 |
| SOCKET TYPE | Socket AM5 |
| COMPATIBLE PROCESSORS | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| COMPATIBLE PROCESSORS | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| CHIPSET | AMD |
| CHIPSET | AMD |
| MEMORY STANDARD | DDR5-SDRAM |
| MEMORY STANDARD | DDR5-SDRAM |
| MEMORY SLOTS | 2 |
| MEMORY SLOTS | 2 |
| MEMORY CHANNELS | Dual-channel |
| MEMORY CHANNELS | Dual-channel |
| MAXIMUM INTERNAL MEMORY | 128 GB |
| MAXIMUM INTERNAL MEMORY | 128 GB |
| PORTS | 6 |
| PORTS | 6 |
| ETHERNET | Yes |
| ETHERNET | Yes |
| ONBOARD USB 2.0 | 4 |
| ONBOARD USB 2.0 | 4 |
| M.2 SLOTS | M.2, SATA III |
| M.2 SLOTS | M.2, SATA III |
| MAIN POWER CONNECTOR | Yes |
| MAIN POWER CONNECTOR | Yes |
| AUDIO CHANNELS | 7.1 channels |
| AUDIO CHANNELS | 7.1 channels |
| PCI EXPRESS X1 | 1 |
| PCI EXPRESS X1 | 1 |
| RAID | 0, 1, 10 |
| RAID | 0, 1, 10 |
| SUPPORTED OPERATING SYSTEMS | Windows 10, Windows 11 |
| SUPPORTED OPERATING SYSTEMS | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 218 mm |
| DIMENSIONS | 218 mm |