| 21 IN STOCK |
|
Ships in 12 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Adesso 2.4GHz RF Wireless QWERTY Desktop Ergonomic Trackball Keyboard - US English
| IN STOCK |
Adesso Slim Touch Mini With Touchpad USB QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K585 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, Rose
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech MK545 Advanced Wireless Mouse Combo Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Keyboard - International EER Layout
| IN STOCK |
Logitech G ProX Lightspeed RF Wireless Gaming Keyboard - White
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal Medical Grade Keyboard White - US Layout
| IN STOCK |
Adesso Wireless 2.4GHz RF Mini Trackball Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired USB Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard - Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Flex Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Adesso Keyboard USB QWERTY Desktop Multimedia Keyboard - US English
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm QWERTY Keyboard Black - US Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit RF Wireless QWERTY Keyboard - US English - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | Bluetooth |
| LOCALIZATION | US English |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Home/Office |
| NORMAL KEYS | 78 |
| BACKLIGHT | No |
| KEY SWITCH TYPE | Scissor key switch |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Yes |
| DIMENSIONS | 281 x 121 x 17 mm |
| WEIGHT | 600 g |
| FORM FACTOR | Mini |
| WIRELESS RANGE | 10 m |