16GB G.Skill DDR3 PC3-12800 1600MHz Ares Series Low Profile (10-10-10-30) Dual Channel kit
| IN STOCK |
| IN STOCK |
4GB G.Skill DDR3 PC3-12800 1600MHz Ripjaw Series (9-9-9-24) Dual Channel kit for Intel P55
| IN STOCK |
2GB G.Skill DDR3 PC3-10600 1333MHz CL9 NS Series Desktop memory module
| IN STOCK |
8GB G.Skill DDR3 PC3-19200 2400MHz Ares Series Low Profile (11-13-13-31) Dual Channel kit
| IN STOCK |
12GB OWC DDR3 1333MHz ECC Memory Upgrade Kit for Mac Pro 8-core and Quad-core Xeon systems (3x 4GB)
| IN STOCK |
16GB Transcend DDR3 Apple RAM 1333MHz ECC Registered Quad Channel Kit (4x4GB) For Mac Pro Early 2009
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR3 PC3-12800 1600MHz RipjawsX Series for Intel/AMD (10-10-10-30) Dual Channel kit
| IN STOCK |
8GB G.Skill DDR3 PC3-12800 1600MHz CL11 NT Series Desktop memory module
| IN STOCK |
8GB G.Skill DDR3 PC3-17000 2133MHz RipjawsX Series for Intel Z68/P67 (9-11-10-28) Dual Channel kit
| IN STOCK |
4GB Kingston ValueRAM PC3-12800 1600MHz CL11 DDR3 Memory Module
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR3 PC3-19200 2400MHz RipjawsX Series (11-13-13-31) Dual Channel Kit
| IN STOCK |
8GB G.Skill DDR3 PC3-10600 1333MHz CL9 NT Series Desktop Memory Module
| IN STOCK |
8GB G.Skill DDR3 PC3-12800 1600MHz Ripjaw Series (9-9-9-24) Dual Channel kit for Intel LGA1156/AM3
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR3 PC3-14900 RipjawsX Series for Intel Z77/Z68/P67 (10-11-10-30) Dual Channel kit
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4 GB |
| MEMORY SPEED | 1333 MHz |
| CAS LATENCY | 9 |
| MEMORY TIMINGS | 9 |
| VOLTAGE | 1.5 V |
| ERROR CHECKING | Yes |
| FEATURES | Yes |
| TECHNOLOGY | 240-pin DIMM |
| CONFIGURATION | 1 x 4 GB |