| 2 IN STOCK |
|
Ships in 12 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
64GB G.Skill DDR3 2400MHz PC3-19200 RipjawsZ CL11 1.65V Octuple Channel Memory Kit (8x 8GB)
| IN STOCK |
32GB OWC Mac Pro Late 2013 Quadruple Channel Kit PC3-14900 1866MHz DDR3 ECC-R SDRAM (4x 8GB)
| IN STOCK |
4GB G.Skill DDR3 PC3-12800 1600MHz CL11 NT Series Desktop Memory Module
| IN STOCK |
8GB G.Skill DDR3 PC3-10666 RipjawsX Series (9-9-9-24) Single module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR3 PC3-19200 2400MHz TridentX Series CL10 (10-12-12-31) Quad Channel kit
| IN STOCK |
4GB G.Skill DDR3 PC3-12800 Ripjaw Series (9-9-9-24) Single desktop memory module
| IN STOCK |
8GB OWC DDR3L SO-DIMM PC3-12800 1600MHz CL11 Single Module
| IN STOCK |
8GB Kingston 12800MHz CL11 DDR3 Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR3 PC3-17000 2133MHz RipjawsX Series (10-12-12-31) Quad Channel Kit 4x8GB
| IN STOCK |
12GB OWC DDR3 1333MHz ECC Memory Upgrade Kit for Mac Pro 8-core and Quad-core Xeon systems (3x 4GB)
| IN STOCK |
8GB G.Skill DDR3 PC3-19200 2400MHz Sniper Series (11-13-13-31) Dual Channel kit
| IN STOCK |
8GB G.Skill DDR3 PC3-14900 RipjawsX Series (10-11-10-30) Single module
| IN STOCK |
8GB G.Skill DDR3 PC3-17000 2133MHz Ares Series Low Profile (9-11-20-28) Dual Channel kit
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR3 PC3-19200 2400MHz RipjawsX Series (11-13-13-31) Dual Channel Kit
| IN STOCK |
8GB G.Skill DDR3 PC3-12800 1600MHz CL11 NT Series Desktop memory module
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8 GB |
| MEMORY SPEED | 1333 MHz |
| CAS LATENCY | 9 |
| MEMORY TIMINGS | 9 |
| VOLTAGE | 1.35 V |
| ERROR CHECKING | Yes |
| FEATURES | Yes |
| REGISTERED | Registered (buffered) |
| TECHNOLOGY | 240-pin DIMM |
| CONFIGURATION | 2 x 4 GB |