| 32 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Intel Core i3-13100F 3.4GHz (4.5 Turbo) 4-Core LGA 1700 Desktop Processor (Raptor Lake)
| IN STOCK |
AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz (5.0 GHz) 8 Core AM5 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 8600G 4.3 GHz 6-Core Socket AM5 16MB L3 Cache Desktop CPU Processor
| IN STOCK |
AMD Ryzen 7 5800X 3.8GHz L3 AM4 CPU Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 5600G Wraith Stealth Cooler Zen 3 3.9GHZ 16MB L3 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i7-12700 2.1GHz 12 Cores LGA 1700 OEM/Tray Processor
| IN STOCK |
Intel Core i5-12600K 12th Gen Alder Lake 10-Core 3.7 GHz (4.9 Turbo) LGA 1700 Desktop Processor
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 7600 3.8GHz (5.1 Turbo) 6 Core AM5 Desktop Processor
| IN STOCK |
Intel Core i7-9700 3GHz Coffee Lake 12MB Cache Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i9-13900 2.0GHz (5.6 Turbo) 24 Core LGA1700 Desktop Processor (Raptor Lake) Boxed
| IN STOCK |
AMD Ryzen 4300G 3.8GHz (4GHz Turbo) 4 Core 4MB L3 Desktop Processor
| IN STOCK |
Intel Pentium Gold G6405 4.1GHz 2 Core LGA 1200 Desktop Processor OEM/Tray
| IN STOCK |
Intel Core i9-12900F Alder Lake CPU LGA 1700 2.4 GHz 16-Core 65W 30MB Cache Desktop Processor
| IN STOCK |
Intel Core i7-12700 Alder Lake CPU LGA 1700 2.1 GHz 12-Core 65W 25MB Cache Desktop Processor
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 5600X 3.7GHz 32MB L3 AM4 CPU Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
| SERIES | AMD Ryzen™ 9 |
| CPU SOCKET | Socket AM5 |
| NUMBER OF CORES | 12 |
| BOOST FREQUENCY | 5.6 GHz |
| NUMBER OF THREADS | 24 |
| CACHE | 76 MB |
| MANUFACTURING PROCESS | 4 nm |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | AMD Radeon |
| INTEGRATED GRAPHICS SPEED | 2200 MHz |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR5-SDRAM |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 192 GB |