| 9 IN STOCK |
|
Ships in 11 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
Enermax AXE 140MM Silent Edition Processor Cooler
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, LGA 2011 (Socket R), LGA 2066, Socket AM4, Socket AM5 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2000 RPM |
| AIR FLOW | 52.91 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 14.2 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium, Copper, Plastic |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 12 cm |
| TYPE | Air cooler |
| WEIGHT | 1.19 kg |
| COLOR | Black |