| 15 IN STOCK |
|
Ships in 9 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
AMD Ryzen 4300G 3.8GHz (4GHz Turbo) 4 Core 4MB L3 Desktop Processor
| IN STOCK |
AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz (5.0 GHz) 8 Core AM5 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Wraith Stealth Cooler Ryzen 7 5700G 3.8GHz 16MB L3 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i5-12400 2.5GHz 6 Core LGA1700 Desktop Processor OEM/Tray
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 5600 AM4 3.5GHz 32MB Desktop Processor (Tray Version)
| IN STOCK |
Intel Core i3-12100F Alder Lake CPU LGA 1700 3.3 GHz Quad-Core 58W 12MB Cache Desktop Processor
| IN STOCK |
Intel Core i7-13700K 3.4GHz 16 Core LGA 1700 Desktop Processor OEM/Tray (Raptor Lake)
| IN STOCK |
AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz (5GHz) 8-Core L3 AM5 Desktop Processor OEM/Tray Version
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 4500 3.6GHz 8MB AM4 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i9 13900KF 5.8GHz 24 Core LGA 1700 Desktop Processor - Raptor Lake
| IN STOCK |
AMD Ryzen Threadripper PRO 5955WX 4GHz 16 Core sWRX8 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz 8 Core L3 Desktop Processor OEM/Tray
| IN STOCK |
Intel Celeron G5905 3.5GHz 2 Core LGA1200 Desktop Processor OEM/Tray
| IN STOCK |
AMD Ryzen 7 5700X 3.4GHz 8 Core L3 Desktop Processor OEM/Tray
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 5600 3.5GHz 6 Core L3 Desktop Processor OEM/Tray
| IN STOCK |
| SERIES | Intel Core Ultra 9 |
| SERIES | Intel Core Ultra 9 |
| SERIES | Intel Core Ultra 9 |
| SERIES | Intel Core Ultra 9 |
| CPU SOCKET | LGA 1851 (Socket V1) |
| CPU SOCKET | LGA 1851 (Socket V1) |
| CPU SOCKET | LGA 1851 (Socket V1) |
| CPU SOCKET | LGA 1851 (Socket V1) |
| NUMBER OF CORES | 24 |
| NUMBER OF CORES | 24 |
| NUMBER OF CORES | 24 |
| NUMBER OF CORES | 24 |
| OPERATING FREQUENCY | 5.5 GHz |
| OPERATING FREQUENCY | 5.5 GHz |
| OPERATING FREQUENCY | 5.5 GHz |
| OPERATING FREQUENCY | 5.5 GHz |
| BOOST FREQUENCY | 5.7 GHz |
| BOOST FREQUENCY | 5.7 GHz |
| BOOST FREQUENCY | 5.7 GHz |
| BOOST FREQUENCY | 5.7 GHz |
| CORE NAME | Arrow Lake |
| CORE NAME | Arrow Lake |
| CORE NAME | Arrow Lake |
| CORE NAME | Arrow Lake |
| NUMBER OF THREADS | 24 |
| NUMBER OF THREADS | 24 |
| NUMBER OF THREADS | 24 |
| NUMBER OF THREADS | 24 |
| CACHE | 36 MB |
| CACHE | 36 MB |
| CACHE | 36 MB |
| CACHE | 36 MB |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | Intel Graphics |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | Intel Graphics |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | Intel Graphics |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | Intel Graphics |
| INTEGRATED GRAPHICS SPEED | 300 MHz |
| INTEGRATED GRAPHICS SPEED | 300 MHz |
| INTEGRATED GRAPHICS SPEED | 300 MHz |
| INTEGRATED GRAPHICS SPEED | 300 MHz |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR5-SDRAM |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR5-SDRAM |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR5-SDRAM |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR5-SDRAM |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 24 |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 24 |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 24 |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 24 |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 192 GB |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 192 GB |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 192 GB |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 192 GB |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 4.0, 5.0 |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 4.0, 5.0 |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 4.0, 5.0 |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 4.0, 5.0 |