| 11 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
AMD Ryzen 7 5800X 3.8GHz L3 AM4 CPU Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Ryzen Threadripper PRO 5955WX 4GHz 16 Core sWRX8 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Ryzen 9 7900X 4.7GHz 12 Core AM5 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i5-12600KF 3.7 GHz 10-Core LGA 1700 Desktop Processor
| IN STOCK |
Intel Pentium Gold G6400 Comet Lake 4GHz 4MB CPU Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i3-12100F 3.3GHz 4 Core LGA1700 Desktop Processor OEM/Tray
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 5600GT 3.6 GHz 6-Core Socket AM4 16MB L3 Cache Desktop CPU Processor
| IN STOCK |
Intel Core i7-12700 Alder Lake CPU LGA 1700 2.1 GHz 12-Core 65W 25MB Cache Desktop Processor
| IN STOCK |
Intel Core i5-12400F Alder Lake CPU LGA 1700 2.5 GHz 6-Core 65W 18MB Cache Desktop Processor
| IN STOCK |
Intel Core i9-12900 2.40GHz Alder Lake S 30MB Cache Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i5-12600K 12th Gen Alder Lake 10-Core 3.7 GHz (4.9 Turbo) LGA 1700 Desktop Processor
| IN STOCK |
AMD Ryzen 7 7700X 4.5GHz 8 Core AM5 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Ryzen Threadripper PRO 5965WX 3.8GHz 24 Core sWRX8 Desktop Processor
| IN STOCK |
AMD Ryzen 3 4100 3.8GHZ 4 Core L3 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 7600X 4.7GHz 6 Core AM5 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
| SERIES | AMD Ryzen™ 9 |
| SERIES | AMD Ryzen™ 9 |
| SERIES | AMD Ryzen™ 9 |
| SERIES | AMD Ryzen™ 9 |
| CPU SOCKET | Socket AM5 |
| CPU SOCKET | Socket AM5 |
| CPU SOCKET | Socket AM5 |
| CPU SOCKET | Socket AM5 |
| NUMBER OF CORES | 16 |
| NUMBER OF CORES | 16 |
| NUMBER OF CORES | 16 |
| NUMBER OF CORES | 16 |
| BOOST FREQUENCY | 5.7 GHz |
| BOOST FREQUENCY | 5.7 GHz |
| BOOST FREQUENCY | 5.7 GHz |
| BOOST FREQUENCY | 5.7 GHz |
| NUMBER OF THREADS | 32 |
| NUMBER OF THREADS | 32 |
| NUMBER OF THREADS | 32 |
| NUMBER OF THREADS | 32 |
| CACHE | 144 MB |
| CACHE | 144 MB |
| CACHE | 144 MB |
| CACHE | 144 MB |
| MANUFACTURING PROCESS | 4 nm |
| MANUFACTURING PROCESS | 4 nm |
| MANUFACTURING PROCESS | 4 nm |
| MANUFACTURING PROCESS | 4 nm |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | AMD Radeon Graphics |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | AMD Radeon Graphics |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | AMD Radeon Graphics |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | AMD Radeon Graphics |
| INTEGRATED GRAPHICS SPEED | 2200 MHz |
| INTEGRATED GRAPHICS SPEED | 2200 MHz |
| INTEGRATED GRAPHICS SPEED | 2200 MHz |
| INTEGRATED GRAPHICS SPEED | 2200 MHz |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR5-SDRAM |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR5-SDRAM |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR5-SDRAM |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR5-SDRAM |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 28 |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 28 |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 28 |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 28 |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 192 GB |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 192 GB |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 192 GB |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 192 GB |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 5.0 |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 5.0 |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 5.0 |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 5.0 |