| OUT OF STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
Noctua CPU Cooler NH-D15 S2011/1156/1155/1150/AM2/2+/3/3+/FM1/2/2+ 140mm 12V Retail
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
Enermax AXE 140MM Silent Edition Processor Cooler
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, LGA 2011 (Socket R), LGA 2066, Socket AM4, Socket AM5 |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, LGA 2011 (Socket R), LGA 2066, Socket AM4, Socket AM5 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 1800 RPM |
| ROTATION SPEED (RPM) | 1800 RPM |
| AIR FLOW | 65 cfm |
| AIR FLOW | 65 cfm |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium, Copper |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium, Copper |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 12 cm |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 12 cm |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Air cooler |
| TYPE | Air cooler |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |