| 100+ IN STOCK |
|
Ships in 10 days Free shipping to United Kingdom! |
32GB Kingston Technology FURY Beast RGB DDR5 5200MHz CL40 Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast RGB 5200MHz DDR5 CL40 Memory Module
| IN STOCK |
16GB Crucial DDR5 4800MHz PC5-38400 CL40 Single Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 6400MHz CL32 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 6000MHz CL30 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB Crucial DDR5 4800MHz PC5-38400 CL40 Dual Channel Kit 2x16GB
| IN STOCK |
32GB Kingston 5600MHz CL36 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL36 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 Neo RGB 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32 GB |
| SPEED | 6000 MHz |
| CAS LATENCY | 36 |
| VOLTAGE | 1.1,1.35 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 16 GB |
| INTEL XMP | Yes |