| OUT OF STOCK |
NGS Artica Patrol Wireless BT Stereo Headphones - White
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
NGS Artica Patrol Wireless BT Stereo Headphones - Blue
| IN STOCK |
NGS Artica Wrath Wireless BT Headphones - White
| IN STOCK |
NGS Artica Bloom Wireless BT Earphones, Green
| IN STOCK |
NGS Artica Move True Wireless BT Stereo Earphones, Rain
| IN STOCK |
NGS Cross Step, In-Ear USB-C Wired Headphones with Microphone and Control Buttons, Black
| IN STOCK |
NGS Cross Glide, In-Ear USB-C Wired Headphones with Microphone and Control Buttons, White
| IN STOCK |
NGS MSX-10 PRO, Wired Stereo Headset with Microphone
| IN STOCK |
NGS Active Noise Cancelling Wireless BT Headphones, ArticaShake
| IN STOCK |
NGS Wired Stereo Earphones Cross Rally Graphite
| IN STOCK |
Logitech H650E Wired USB Headset - Stereo
| IN STOCK |
Marvel Iron Man Foldable Headphones
| IN STOCK |
NGS Artica Move True Wireless BT Stereo Earphones, Black
| IN STOCK |
| COLOUR | Black, Grey |
| RESPONSE BANDWIDTH | 30 m |
| SENSITIVITY | 99 dB |
| CONNECTIVITY TECHNOLOGY | Wireless |
| SOUND OUTPUT MODE | Monaural |
| CONNECTOR TYPE | Yes |
| MICROPHONE CONNECTIVITY | 3.5 mm |
| TYPE | Office/Call center |
| WEARING STYLE | Handheld |
| SUPPORTED SYSTEMS | Windows 10 |