| 10 IN STOCK |
|
Ships in 9 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings (BL074) ARGB 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-4 120mm 2400RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1300RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 200mm 800RPM 5V Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN TL Wireless LCD Fan, ARGB, PWM - Reverse Blade, 120mm, Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-PS 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua 80mm 1200RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 29.7dBA Computer Case Fan - Black Brown
| IN STOCK |
StarTech 60MM TX3 Ball Bearing Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-P 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 92mm 1600RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12-P ARGB 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 1600 RPM |
| ROTATION SPEED | 1600 RPM |
| QUANTITY | 2 pc(s) |
| QUANTITY | 2 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 31 dB |
| NOISE LEVEL | 31 dB |
| AIRFLOW | 104 cfm |
| AIRFLOW | 104 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 140 x 140 x 30 mm |
| DIMENSIONS | 140 x 140 x 30 mm |