| OUT OF STOCK |
Logitech MK545 Advanced Wireless Mouse Combo Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Seal Flex USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K270 Wireless Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
Logitech K280e keyboard USB QWERTZ German Black Keyboard
| IN STOCK |
Seal Shield Glow2 USB English Keyboard - White
| IN STOCK |
Corsair K100 RGB USB Black Mechanical Keyboard US English
| IN STOCK |
Logitech Wireless Keyboard K270 - UK Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard - UK Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - White
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm QWERTY Keyboard Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB PS2 QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired USB Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB 3 Color Illuminated Compact Multimedia SlimTouch Keyboard - US English
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | US English |
| COLOR | Grey |
| DESIGN STYLE | Universal |
| NORMAL KEYS | 83 |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | No |
| CABLE LENGTH | 1.75 m |
| DIMENSIONS | 370 x 139 x 19.6 mm |
| WEIGHT | 563 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |