32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
16GB G.Skill Aegis DDR4 3200MHz PC4-25600 CL16 Single Desktop Memory Module
| IN STOCK |
4GB Silicon Power DDR4-2400, CL17, UDIMM, Single Module
| IN STOCK |
64GB Kingston FURY Beast 3600MHz DDR4 Quad Channel Kit (4 x 16GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston ValueRam PC4-25600 3200MHz CL22 1.2V Non-ECC DDR4 Memory Module
| IN STOCK |
8GB Crucial 3200MHz DDR4 Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast RGB DDR4 3600Mhz CL17 Single Module
| IN STOCK |
64GB OWC DDR4 PC23400 2933MHz RDIMM Memory Upgrade Kit (4x16GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast 3600MHz DDR4 Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston Fury Beast 3600MHz DDR4 Dual Memory Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 2400MHz Sniper X PC4-19200 CL17 Quad Channel Kit (4x 8GB) Urban Camo
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology FURY Beast DDR4 3200MHz Dual Memory Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
16GB Team Group Vulcan DDR4 3600MHz CL18 Memory Module (1 x 16GB) - Grey
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 RAM PC3200 Aegis CL16 Dual Channel Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology ValueRAM DDR4 3200MHz CL22 Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| MEMORY TYPE | DDR4 |
| MEMORY SPEED | 3200 MHz |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Quad channel kit |
| CAS LATENCY | 16 |
| VOLTAGE | 1.35 V |
| ERROR CHECKING | No |
| BUILT-IN RGB | Yes |
| REGISTERED | Unregistered (unbuffered) |
| CONFIGURATION | 4 x 16 GB |
| FEATURES | Yes |