| OUT OF STOCK |
Kensington K52785WW SmartFit Monitor Stand - Up to 21-inch Screen- Black
| IN STOCK |
Allsop Metal Art Monitor Stand - Black
| IN STOCK |
Kensington K60087F SmartFit Desktop Monitor Stand - Up to 17-inch Screen - Black
| IN STOCK |
StarTech ARMBARDUOV Dual Vertical Monitor Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMPIVOTV2 Single Desk Clamp Monitor Arm - Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
StarTeck ARMBARDUOG Desk Clamp Dual Monitor Arm - Up to 27-inch Screens
| IN STOCK |
StarTech C-Clamp Desk Mount Articulating Dual Monitor Arm - Up To 32-Inch Display
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Tilt Security Monitor Wall Mount - Supports 37 Inch to 80 Inch Screens
| IN STOCK |
StarTech ARMPIVSTND Desktop Monitor Stand - Up to 30-inch Screen Size
| IN STOCK |
StarTech Quad Articulating Desk Clamp Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV Wall Monitor Mount - Supports 37 To 70 Inch Screens
| IN STOCK |
StarTech ARMSLIMDUO Dual Monitor Arm - Up to 30-inch
| IN STOCK |
Siig CE-MT2T12-S1 Aluminum Mechanical Spring Slim Monitor Arm - Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV LCD Wall Monitor Mount - 45 To 85 Inch Screens - Black
| IN STOCK |
Kensington Monitor Stand Plus with SmartFit System - Up to 21-inch Screen
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp/Bolt-through |
| NUMBER OF MONITORS | 2 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 6 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 81.3 cm (32") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 180° |
| TILT | -45 - 45° |
| DIMENSIONS | 988 mm |