| 9 IN STOCK |
|
Ships in 9 days Shipping to United Kingdom only £ 6.99! |
Tripp Lite Swivel/Tilt Wall Mount for Flat Screen Monitors Up to 27-inch
| IN STOCK |
Tripp Lite Height Adjustable Monitor Riser - Black
| IN STOCK |
Siig CE-MT2U12-S1 Aluminum Mechanical Spring Slim Monitor Arm _ Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV Wall Monitor Mount Arm - Supports 17 To 42 Inch Screens - Black
| IN STOCK |
StarTech Single Wall Mount Monitor Arm - Up to 30-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMBARQUAD Quad Articulating Monitor Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Flat Screen TV Wall Mount - Up to 70-Inch
| IN STOCK |
StarTech ARMSLIMDUO Dual Monitor Arm - Up to 30-inch
| IN STOCK |
3M Mechanical Adjustable Monitor Arm - Black
| IN STOCK |
SIIG CE-MT1712-S2 Dual Flat Panel Monitor Desk Stand - Up to 27-inch - Black
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Monitor Arm - Articulating - Stackable
| IN STOCK |
StarTech Wall Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Allsop Monitor Mount Stand - Grey
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Fixed Security TV Wall Mount - Supports 45 Inch To 70 Inch Flat Screens
| IN STOCK |
Tripp Lite Single-Display Desktop Monitor Stand - For 13 Inch to 27 Inch Flat-Screen Displays
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp/Bolt-through |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| COLOR | White |
| MAX MONITOR WEIGHT | 8 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 68.6 cm (27") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 360° |
| TILT | -30 - 90° |
| ACCESSORIES INCLUDED | Yes |
| MATERIALS | Steel |
| DIMENSIONS | 453 mm |