32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance LPX 2 DDR4 3600MHz CL18 Dual Channel Kit (2 x 16 GB)
| IN STOCK |
8GB G.Skill Aegis DDR4 3000MHz PC4-24000 CL16 Single Desktop Memory Module
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 3200MHz Sniper X PC4-25600 CL16 Dual Channel Kit (2x 8GB) Urban Camo
| IN STOCK |
32GB Kingston FURY Beast 3200MHz DDR4 Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
128GB OWC 2666MHz DDR4 RDIMM PC4-21300 288-pin CL19 Quadruple Channel Memory Upgrade kit for iMac Pro (4x 32GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston ValueRAM PC4-25600 3200MHz 1.2 V CL22 DDR4 Memory Module
| IN STOCK |
16GB Kingston FURY Beast 3200MHz DDR4 Memory Module (1 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast 3600MHz DDR4 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 PC4-21300 2666MHz Ripjaws V CL19 Dual Channel kit (2x16GB) 1.20V
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 RAM PC3200 Aegis CL16 Dual Channel Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
16GB Corsair Dominator Platinum RGB Series 3200MHz CL16 DDR4 Dual Memory Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
4GB Kingston ValueRam DDR4 3200MHz PC4-25600 CL22 1.2V Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 RAM PC3200 Aegis CL16 Dual Channel Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill Flare X DDR4 3200MHz PC4-25600 for AMD Ryzen CL16 Dual Channel Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| MEMORY TYPE | DDR4 |
| MEMORY SPEED | 4800 MHz |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Single |
| VOLTAGE | 1.1 V |
| ERROR CHECKING | No |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| NUMBER OF PINS | 288-pin DIMM |
| CONFIGURATION | 1 x 32 GB |