| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
2TB Transcend Blue StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
8TB Transcend StoreJet 35T3 USB3.0 External Desktop Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Silicon Power Armor A65B Shockproof/Waterproof Portable Hard Drive USB3.2 - Black/Grey Edition
| IN STOCK |
2TB Seagate Basic USB 3.2 External Hard Drive Grey
| IN STOCK |
4TB Seagate Basic USB 3.2 External Hard Drive Grey
| IN STOCK |
1TB Apricorn Aegis Fortress L3 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
500GB Apricorn Aegis Fortress USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
1TB AData Black HD650 Durable USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
4GB Apricorn Aegis Fortress L3 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
10TB Seagate Expansion USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2 TB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-C |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DATA TRANSFER RATES | 5000 Mbit/s |
| DIMENSIONS | 76 mm |
| WEIGHT | 150 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| SPECIAL FEATURES | Yes |
| COLOUR | Silver |