| 1 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 7.99! |
Ubiquiti Networks UniFi USW‑FLEX 5-Port PoE Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Pro 48-Port (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Netgear ProSafe 8-Port GS108 Unmanaged Switch (10/100/1000) - Blue
| IN STOCK |
D-Link 28-Port Layer 3 Gigabit Stackable PoE Managed Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 16-Port PoE Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch - Silver
| IN STOCK |
D-Link 5-Port Gigabit Unmanaged Switch
| IN STOCK |
TP-Link 8-Port Gigabit Easy Smart Black Network Switch
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Gigabit Desktop Switch Steel Case Black
| IN STOCK |
Netgear 5-Port GS105 Ethernet Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
Netgear 24 Port GE POE Smart Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Pro 24-Port (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Switch Lite 16-port PoE Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 24 Port Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (PoE) Switch - Silver
| IN STOCK |
Ubiquiti Lite 8 Port Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Switch - White
| IN STOCK |
D-Link Gigabit Stackable Smart Managed Switch with 10G Uplinks
| IN STOCK |
| NUMBER OF PORTS | 24 |
| NUMBER OF PORTS | 24 |
| PRIMARY PORT SPEED | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| PRIMARY PORT SPEED | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| SWITCH LAYER | L3 |
| SWITCH LAYER | L3 |
| SWITCHING CAPACITY | 112 Gbit/s |
| SWITCHING CAPACITY | 112 Gbit/s |
| OPERATING TEMPERATURE | -5 - 40 °C |
| OPERATING TEMPERATURE | -5 - 40 °C |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 100 - 240 V |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 100 - 240 V |
| COLOR | Grey |
| COLOR | Grey |
| DIMENSIONS | 442.4 mm |
| DIMENSIONS | 442.4 mm |