| OUT OF STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Enermax AXE 140MM Silent Edition Processor Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 3647 (Socket P) |
| ROTATION SPEED (RPM) | 8400 RPM |
| AIR FLOW | 43 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 52 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Copper |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 6 cm |
| TYPE | Cooler |
| DIMENSIONS | 91 mm |
| WEIGHT | 495 g |
| COLOR | Aluminium, Black |