32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
128GB OWC 2666MHz DDR4 RDIMM PC4-21300 288-pin CL19 Quadruple Channel Memory Upgrade kit for iMac Pro (4x 32GB)
| IN STOCK |
64GB OWC DDR4 PC23400 2933MHz RDIMM Memory Upgrade Kit (4x16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill Trident Z Neo DDR4 3600MHz PC4-28800 CL16 (16-19-19-39) RGB Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast 3600MHz DDR4 Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology DDR4 3200MHz CL22 Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
64GB G.Skill DDR4 PC4-28800 3600MHz Ripjaws V for Intel CL16 (16-19-19-39) Quad Channel kit (4x16GB)
| IN STOCK |
4GB Silicon Power DDR4 U-DIMM Desktop DDR4-2666MHz, CL19, 4GBx1
| IN STOCK |
8GB Kingston ValueRAM PC4-25600 3200MHz 1.2 V CL22 DDR4 Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 PC4-28800 3600MHz Ripjaws V for Intel CL16 (16-19-19-39) Dual Channel kit (2x16GB) Black
| IN STOCK |
8GB Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 3600MHz CL18 Memory Module (1 x 8GB) - Grey
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3200Mhz PC4-25600 CL16 1.35V Dual Channel Kit (2x8GB) for Intel
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology FURY Beast DDR4 3200MHz Dual Memory Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 Aegis 2666MHz PC4-21300 CL19 Dual Channel Memory Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V CL16 (16-18-18-38) Dual Channel kit (2x8GB) 1.35V
| IN STOCK |
This is a 32GB Kingston Technology DDR4memory module. It has a memory speed of 3200MHz and a CAS latency of CL22.
| CAPACITY | 32GB |
| MEMORY TYPE | DDR4 |
| MEMORY SPEED | 3200MHz |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Single |
| CAS LATENCY | CL22 |
| VOLTAGE | 1.2 V |
| ERROR CHECKING | ECC |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| NUMBER OF PINS | 288-pin DIMM |
| CONFIGURATION | 4096M x 72 |
| PACKAGING | Retail packaging |