der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Enermax AXE 140MM Silent Edition Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate X - CPU IHS Heatsink Removal Tool for Skylake X and Kaby Lake X CPUs
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
| ROTATION SPEED (RPM) | 8500 RPM |
| AIR FLOW | 2.87 cfm |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 2.5 cm |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Air cooler |
| DIMENSIONS | 87 mm |
| WEIGHT | 100 g |
| COLOR | Black |