| 1 IN STOCK |
|
Ships in 10 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Intel Core i7-9700 Coffee Lake 3GHz 12MB Cache Desktop Processor OEM/Tray Version
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 5600 3.5GHz 6 Core L3 Desktop Processor OEM/Tray
| IN STOCK |
Intel Core i5-12500 Alder Lake CPU LGA 1700 3.0 GHz 6-Core 18MB Cache Desktop Processor
| IN STOCK |
Intel Comet Lake Intel Core i5-10400 2.90Ghz 12MB Cache CPU Desktop Processor
| IN STOCK |
Intel Pentium Gold G6400 Comet Lake 4GHz 4MB CPU Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Ryzen 7 5800X 3.8GHz L3 AM4 CPU Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i7-12700 2.1GHz 12 Cores LGA 1700 OEM/Tray Processor
| IN STOCK |
Intel Core i7-9700 3GHz Coffee Lake 12MB Cache Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i9-13900 2.0GHz (5.6 Turbo) 24 Core LGA1700 Desktop Processor (Raptor Lake) Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i9-12900KF 3.2 GHz 16-Core, LGA1700 Desktop Processor
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 4500 3.6GHz 8MB AM4 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i7-12700F 2.1GHz 12 Core LGA 1700 OEM/Tray Processor
| IN STOCK |
Intel Core i5-13600KF 3.5Ghz 14 Cores LGA1700 Desktop Processor OEM/Tray
| IN STOCK |
Intel Core i3-13100F 3.4GHz 4 Core LGA1700 OEM/Tray Processor
| IN STOCK |
Intel Core i3-12100 Alder Lake CPU LGA 1700 3.3 GHz Quad-Core 60W 12MB Cache Desktop Processor
| IN STOCK |
Intel® Core™ i9 i9-14900KS 36 MB Smart Cache LGA 1700 Processor cores: 24 64-bit Maximum internal memory supported by processor: 192 GB DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM On-board graphics card Intel UHD Graphics 770 Box
| SERIES | Intel® Core™ i9 |
| CPU SOCKET | LGA 1700 |
| NUMBER OF CORES | 24 |
| OPERATING FREQUENCY | 5.7 GHz |
| BOOST FREQUENCY | 6.2 GHz |
| CORE NAME | Raptor Lake |
| NUMBER OF THREADS | 32 |
| CACHE | 36 MB |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | Intel UHD Graphics 770 |
| INTEGRATED GRAPHICS SPEED | 300 MHz |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 20 |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 192GB |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 4.0, 5.0 |