| 100+ IN STOCK |
|
Ships in 12 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Drax USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Data Traveler 70 USB3.2 Type C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Harry Potter Lord Voldemort USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Ant Man USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Verbatim Store N Go USB2.0 Type A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
60GB Apricorn Aegis USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Viserion USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FEATURES | Crash proof, Dust resistant, Shock resistant, Vibration proof, Waterproof |
| TRANSFER RATES | 260 MB/s |
| COLOUR | Black |
| SECURITY | 256-bit AES-XTS, FIPS 140-3 |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| MATERIAL | Zinc |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 50 °C |
| DIMENSIONS | 21.9 mm |