| 18 IN STOCK |
|
Ships in 9 days Shipping to United Kingdom only £ 4.99! |
Netgear Prosafe Plus 5-Port Ethernet Switch - Black
| IN STOCK |
D-Link Gigabit Stackable Smart Managed Switch with 10G Uplinks
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Gigabit Easy Smart Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Lite 8 Port Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Switch - White
| IN STOCK |
Ubiquiti 2 Port U-LTE-PRO Cellular Network Modem
| IN STOCK |
D-Link 24-port Gigabit Stackable Smart Managed Switch with 10G Uplinks
| IN STOCK |
TP-LINK JetStream 24-Port Gigabit L2 with 4 SFP Slots Managed Switch
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Unmanaged Gigabit Ethernet Network Switch - Black
| IN STOCK |
Gigabit Ethernet 24-Port PoE+ Smart Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 48 Port PoE Managed L2 Gigabit Ethernet Switch - Stainless Steel
| IN STOCK |
D-Link 28-Port Layer 3 Gigabit Stackable PoE Managed Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Enterprise 8 Port PoE Managed L3 Ethernet Switch - Stainless Steel
| IN STOCK |
Ubiquiti EdgeSwitch 24-port 250W (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-Link 8-Port Gigabit Easy Smart Black Network Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 4 Port PoE Managed 1U Ethernet Switch - Grey
| IN STOCK |
| NUMBER OF PORTS | 6 |
| PRIMARY PORT SPEED | Fast Ethernet (10/100) |
| NETWORKING STANDARDS | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| MAC ADDRESS TABLE | 2000 entries |
| SWITCHING CAPACITY | 1.2 Gbit/s |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 40 °C |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 220 V |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 158 mm |