| 4 IN STOCK |
|
Ships in 6 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
C2G 4K HDMI VGA Mini DisplayPort USB C Adapter Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti 24 Port Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Network Switch - Silver
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Gigabit Desktop Switch Steel Case Black
| IN STOCK |
Ubiquiti EdgeSwitch 24-port 250W (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi USW Flex Mini 4-port Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
D-Link 8-Port L2 Ethernet Network Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi USW‑FLEX 5-Port PoE Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Netgear Prosafe Plus 5-Port Ethernet Switch - Black
| IN STOCK |
Netgear 5-Port GS105 Ethernet Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
TP-Link 8-Port Gigabit Desktop Unmanaged Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
Gigabit Ethernet 24-Port PoE+ Smart Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-LINK JetStream 24-Port Gigabit L2 with 4 SFP Slots Managed Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Pro 24-Port (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
D-Link 5-Port Gigabit Unmanaged Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Pro 48-Port (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
| NUMBER OF PORTS | 5 |
| PRIMARY PORT SPEED | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| NETWORKING STANDARDS | IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| MAC ADDRESS TABLE | 2000 entries |
| SWITCHING CAPACITY | 10 Gbit/s |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 40 °C |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 220 V |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 99.8 mm |