| 5 IN STOCK |
|
Ships in 6 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
D-Link 30-Port Lite Layer 3 Gigabit Stackable Managed Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Enterprise 8 Port PoE Managed L3 Ethernet Switch - Stainless Steel
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Gigabit Desktop Switch Steel Case Black
| IN STOCK |
Gigabit Ethernet 24-Port PoE+ Smart Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 48 Port PoE Managed L2 Gigabit Ethernet Switch - Stainless Steel
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Gigabit Smart Managed Switch
| IN STOCK |
TP-Link TL-SG1016PE 16-Port Managed Gigabit Ethernet Network Switch - Black
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 48 Port Managed L2 Gigabit Ethernet Switch - Silver
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi USW‑FLEX 5-Port PoE Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Gigabit Easy Smart Ethernet Switch
| IN STOCK |
D Link 52 Port Smart Managed Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-LINK JetStream 24-Port Gigabit L2 with 4 SFP Slots Managed Switch
| IN STOCK |
D Link 54 Port Managed Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi USW Flex Mini 4-port Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 24 Port Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (PoE) Switch - Silver
| IN STOCK |
| NUMBER OF PORTS | 18 |
| PRIMARY PORT SPEED | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| NETWORKING STANDARDS | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| MAC ADDRESS TABLE | 8000 entries |
| SWITCHING CAPACITY | 36 Gbit/s |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 50 °C |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 100 - 240 V |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 440 mm |