| OUT OF STOCK |
Logitech K120 USB Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Flex Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard - Spanish Layout - Black
| IN STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTY Black Keyboard - Nordic Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm QWERTY Keyboard Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech MX Palm Rest Keyboard - Gray
| IN STOCK |
Kensington Slim Type USB Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech Wired iPad Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Meditech Magic Medical Grade USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 630UB USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Adesso Keyboard USB QWERTY Desktop Multimedia Keyboard - US English
| IN STOCK |
Logitech K860 Ergonomic RF Wireless Bluetooth Keyboard - Graphite
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch 111UB USB QWERTY Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless |
| LOCALIZATION | UK English |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Office |
| NORMAL KEYS | 115 |
| PALM REST | No |
| KEY SWITCH TYPE | Cherry SX |
| CABLE LENGTH | 10 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| DIMENSIONS | 462.2 x 165.8 x 34.1 mm |
| WEIGHT | 925 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |