| OUT OF STOCK |
Logitech K120 Keyboard - UK Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Business USB QWERTZ Keyboard - Swiss Layout - Black
| IN STOCK |
Kensington Slim Type USB Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech Wireless Touch K400 Plus RF Wireless Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired USB Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Kensington RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTY Black Keyboard - Nordic Layout
| IN STOCK |
Kensington KB Slim Type Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit RF Wireless QWERTY Keyboard - US English - Black
| IN STOCK |
Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Adesso Mini USB with Optical Trackball Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTZ Black Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
Logitech MX Palm Rest Keyboard - Gray
| IN STOCK |
Logitech G PRO Gaming USB Black Keyboard - US Keyboard Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | Bluetooth |
| LOCALIZATION | US International |
| COLOR | Grey |
| DESIGN STYLE | Office |
| BACKLIGHT | No |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Yes |
| DIMENSIONS | 433.3 x 121.5 x 25.34 mm |
| WEIGHT | 560 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |