| 4 IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 7.99! |
StarTech MONSTADJD Monitor Riser Stand with Drawer - Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Monitor Wall Mount Monitor Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Kensington SmartFit Flat Panel Spin2 Monitor Stand - Black,Grey
| IN STOCK |
Startech Sit-to-Stand Monitor Workstation
| IN STOCK |
StarTech ARMBARDUOV Dual Vertical Monitor Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Sigg CE-MT1812-S2 Triple Monitor Desk Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Fixed Security Display TV Wall Mount - Supports 37 Inch to 80 Inch Screens
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV Swivel Tilt Wall Monitor Arm - Supports 14 Inch to 42 Inch Screens - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Height Adjustable Monitor Riser - Black
| IN STOCK |
Allsop Monitor Mount Stand - Grey
| IN STOCK |
StarTech Full Motion Desk Mount Monitor Arm - Up to 32-inch Screen - Silver
| IN STOCK |
Siig CE-MT1B12-S2 Articulating Wall Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen - Black
| IN STOCK |
StarTech ARMPIVOTB Articulating Desk Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech C-Clamp Desk Mount Articulating Dual Monitor Arm - Up To 32-Inch Display
| IN STOCK |
StarTech ARMSLIMDUO Dual Monitor Arm - Up to 30-inch
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp/Grommet |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 18 kg |
| MAX MONITOR WEIGHT | 18 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 124.5 cm (49") |
| MAX MONITOR SIZE | 124.5 cm (49") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 180° |
| ROTATION | 180° |
| TILT | -90 - 90° |
| TILT | -90 - 90° |
| MATERIALS | Aluminium |
| MATERIALS | Aluminium |
| DIMENSIONS | 135 mm |
| DIMENSIONS | 135 mm |