| 78 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Logitech Wireless Touch K400 Plus RF Wireless Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech Gaming RF Wireless Keyboard - English, Black
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech G512 GX Brown Switch Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
Logitech Wireless Keyboard K270 - UK Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Seal Flex USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Meditech Magic Medical Grade USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 USB Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Desktop Multimedia Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Low Profile USB Wired Waterproof Keyboard - Black, US English Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTY Black Keyboard - Nordic Layout
| IN STOCK |
Logitech G512 Wired Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
Logitech Wired iPad Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | English |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Office |
| NORMAL KEYS | 105 |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | No |
| KEY SWITCH TYPE | Membrane |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Yes |
| DIMENSIONS | 463 x 163 x 18 mm |
| WEIGHT | 910 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |