D-Link 8-Port L2 Ethernet Network Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
D-Link Gigabit Stackable Smart Managed Switch with 10G Uplinks
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Gigabit Stackable Smart Managed with 10G Uplinks
| IN STOCK |
D-Link 24-port Gigabit Stackable Smart Managed Switch with 10G Uplinks
| IN STOCK |
Netgear 24 Port GE POE Smart Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Pro 48-Port (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
D-Link 30-Port Lite Layer 3 Gigabit Stackable Managed Switch
| IN STOCK |
D-Link 10-Port Gigabit Smart PoE Managed Switch
| IN STOCK |
TP-Link TL-SG1016PE 16-Port Managed Gigabit Ethernet Network Switch - Black
| IN STOCK |
Ubiquiti Lite 8 Port Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Switch - White
| IN STOCK |
TP-LINK JetStream 24-Port Gigabit L2 with 4 SFP Slots Managed Switch
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Gigabit Smart Managed Switch
| IN STOCK |
D-Link 5-Port Gigabit Unmanaged Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 4 Port PoE Managed 1U Ethernet Switch - Grey
| IN STOCK |
Gigabit Ethernet 24-Port PoE+ Smart Ethernet Switch
| IN STOCK |
| NUMBER OF PORTS | 12 |
| PRIMARY PORT SPEED | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| NETWORKING STANDARDS | IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az |
| SWITCH LAYER | L2/L3 |
| MAC ADDRESS TABLE | 16000 entries |
| SWITCHING CAPACITY | 480 Gbit/s |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 50 °C |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 110 - 230 V |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 212 mm |