| OUT OF STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Enermax AXE 140MM Silent Edition Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 4189 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 10000 RPM |
| AIR FLOW | 51.9 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 57.5 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium, Copper, Plastic |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 6 cm |
| TYPE | Air cooler |
| WEIGHT | 465 g |
| COLOR | Black |