Noctua CPU Cooler NH-D15 S2011/1156/1155/1150/AM2/2+/3/3+/FM1/2/2+ 140mm 12V Retail
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Delid Die Mate for Ryzen 7000/8X00G CPUs
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 4189 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 5000 RPM |
| AIR FLOW | 77.7 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 43 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium, Copper, Plastic |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 9.2 cm |
| TYPE | Air cooler |
| WEIGHT | 786 g |
| COLOR | Black |