| 1 IN STOCK |
|
Ships in 10 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua CPU Cooler NH-D15 S2011/1156/1155/1150/AM2/2+/3/3+/FM1/2/2+ 140mm 12V Retail
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Delid Die Mate for Ryzen 7000/8X00G CPUs
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1700 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 5500 RPM |
| AIR FLOW | 15.79 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 58.1 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium, Plastic |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 8 cm |
| TYPE | Air cooler |
| WEIGHT | 235 g |
| COLOR | Black |